2022-23 Sonbahar-Kış Trendleri

Tarih: 18.07.2023 12:26
2022-23 Sonbahar-Kış Trendleri
2022-23 Sonbahar-Kış Trendleri için öne çıkan renkleri ve parçaları sizler için inceliyoruz.

Bu Sene Hangi Renk Moda?

Her sene moda olan renkler ve parçalar değişebiliyor. Eğer sizler de moda ile ilgileniyorsanız ve trend olanı merak ediyorsanız bu seneki renkleri ve parçaları da bilmek ve ona göre kombinler yapmak isteyebilirsiniz. Bu noktada en önemli şeylerden biri de size yakışan renkleri ve tonları bilmektir. Ardından sezonunda moda olan ve popüler olan renklerini bilerek bunları eşleştirebilir ve kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Peki, Bu Sene Hangi Renkler Moda? Bu sene en popüler renklerden biri yeşil ve neon tonlar; ayrıca salaş görünümlü parçalar da çok moda. Bununla birlikte jean kumaşlar da eskiden olduğu gibi yine sahnelerde. Sizler de gri, mavi, yeşil ve neon tonları ile kendinize özel parçaları edinebilir bunu yaparken kendi cilt alt tonunuza uygun renklere de eğilebilirsiniz.
 

2023 Moda Trendleri

 

Moda her sene hatta her ay üzerine yeni şeyler ekleyen bir alan ve sektör. Bu yüzden de modaya hâkim olmak kimi zaman zor gözükebilir. Ancak bazı kriterleri bilmek moda konusunda sizleri her zaman yukarı taşıyabilir. Moda konusunda en çok yapılan yanlışlardan biri de beğenilen her ürünü almak ve sınırlı zaman kullanıp, sonrasında hiç kullanmamak... Bu konu moda sektöründe oldukça fazla yapılan şeylerden biri; hatta Fast Fashion dediğimiz terimin de doğmasını sağlayan şey. 2023 Moda Trendleri ise geçen yıllardan çok daha farklı. Geçmişe dönen ve vintage görünümün hayat bulduğu bu sezonda sizler de annenizin, aile büyüklerinizin eşyalarını karıştırabilirsiniz. Bu eşyalar arasında bu döneme uyum sağlayan, öne çıkacak parçalar bulacağınıza eminiz.
 

2023 Kumaş Trendleri

 

2023 Kumaş Trendleri ise bambaşka bir tarz ile ilerliyor. 2023 yılı için süet kumaşın yükselişine şahitlik ediyoruz. Genel olarak ayakkabı, kaban ya da kıyafetlerde oldukça fazla gördüğümüz süet kumaş 2023 ile daha da öne çıkıyor. Süet ile birlikte yıldızı parlayan diğer bir ürün ise kadife üstlerin görücüye çıkması. Kadife genel olarak eskiye dönüşü temsil ediyor. Bu yüzden, eğer kadife parçalarınız var ise onları yeni sezonda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 

2023 Kış Modası

 

2023 Kış Modası için en önemli parçalardan biri de çizmeler. Bu dönem edineceğiniz güzel bir çizme ile sizler de oldukça şık kombinler yapabilirsiniz. Diğer yandan uzun trençkotlar ve uzun kabanlarla donatılan yeni sezona uyum sağlamak da gerekebilir. Özellikle de bej renkli ya da deri görünümlü trençkotlar ile oldukça şık ve modern gözükebilirsiniz. Kadife ya da süet detaylı dış giyim ürünleri yine yeni dönemde popüler olan kıyafetlerden.
 

Trend Alarmı: Modada Haute Couture Rüzgârı

 

Kişilerin Kendine Özgü Giyim tarzları ya da zevkleri moda için en önemli şeylerden biri. Aksi halde moda olan bir şeyi üzerinizde taşısanız bile maalesef ki size uygun değilse güzel gözükmesi imkânsız. Sizler de moda dünyasında emin adımlarla yürümek ve kendinizi göstermek isterseniz bu noktada kişisel zevklerinizi göz önünde tutmalısınız.
 

Modayı Moda Çarşım’la Takip Edin

Moda konusunda gündemi ve popüler olan parçaları satın almak için Moda Çarşım’ı online inceleyebilirsiniz. Sizler de farklı parçaları en kolay ve uygun şekilde Moda Çarşım ile kombinleyebilirsiniz. Moda Çarşım moda konusunda birçok kategoriye sahiptir. Sizler de bu kategoriler sayesinde aradığınızı çok kolay şekilde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size yakışacak ürünleri Modacarsim.com ile en uygun fiyata bulmak ve moda dünyasına en şık şekilde adım atmaktır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...