Bej Rengi Nasıl Kombinlenir?

Tarih: 18.07.2023 12:22
Bej Rengi Nasıl Kombinlenir?
Bu yazımızda “bej rengi en iyi hangi parçalarla kombinlenir?” sorusuna cevap arıyoruz.

Bej Rengi Kombinleri

Son dönemlerin popüler rengi olan bej rengi, herkes için vazgeçilmez renklerden biridir. Kolay uyumlanıyor oluşu sayesinde oldukça rahatlıkla kombinlenen bej rengi, ilkbahar ve yaz kreasyonlarında oldukça fazla göreceğimiz bir tondur. Bu yazımızda "Bej Rengi Nasıl Kombinlenir?” sorusuna cevap arıyoruz.

 

Bej Rengi, özellikle son dönemlerde oldukça sık kullanılan renklerden biridir. Her renk ile uyumu göz önüne alındığında kurtarıcı renklerden biridir diyebiliriz. Özellikle temiz görünüm diye tabir edilen renk grubunda yer alan bej rengi oldukça zengin bir görünüme de sahiptir. Bej rengi, beyaz gibi açık bir renk olduğu için temizlik açısından zor bir renk gibi gözükebilir. Fakat yine de kombinlerdeki ihtişamı ile vazgeçilmez renklerdendir.

Bej rengi sadece tekstil dünyasında değil her alanda oldukça yaygın kullanılan bir renk olmuştur. Ev dekorasyonunda da oldukça çok kullanılan Bej Renk, kilit renklerden biridir. Bej renginin diğer bir avantajı da unisex bir renk olmasıdır. Kadınlar için oldukça fazla seçeneğe sahipken aynı şey erkek giyiminde de vardır. Bu yüzden oldukça avantajlı bir renk olan bej, her mevsim de kullanılabilir.

Genel olarak açık renkler yaz ya da baharda tercih edilse de son dönemde kış ayında giyilen açık renk kıyafetler bu tabuyu yıkmıştır. Özellikle sert bir geçiş olmayan bej rengi bu sayede vitrinlerde yerini almıştır. Bej rengi kombinlerde oldukça asil gözükmektedir. Bu yüzden de kadınların ilk tercihi arasındadır. Özellikle kışın tercih edeceğiniz bej rengi kazaklar ve kabanlar kombinlerinizi oldukça şık gösterecektir. Aynı şekilde kışın tercih edebileceğiniz bej rengi bot ya da çizmeler bulunduğunuz ortamda dikkat çekmenize neden olacaktır.
 

Bej Rengini Hangi Renklerle Kombinlemelisiniz?

 

Moda dünyasında sade ve kurtarıcı renkler denildiği zaman akla ilk gelen bej rengidir. Kadınların dolaplarında kurtarıcı renk olarak mutlaka en az bir tane bej rengi bir kombin parçası bulunmaktadır. Bej Rengi Kombin için çok avantajlı bir renktir. Diğer renklerle uyumu çok fazladır. Özellikle mor, lacivert, kahverengi, turuncu, beyaz gibi renk bej rengi için çok idealdir. Bej ve lacivert uyumu en sık kullanılan bej rengi kombinler arasında yer almaktadır. Bej ve lacivert uyumu ile yapılan kombinler arasında günlük kombinler, abiye kombinleri, ofis kombinleri, özel gün ve gece kombinleri ve spor kombinleri yer almaktadır. Bunun yanında sonbaharın rengi olan kahverengi bej rengi ile mükemmel bir uyum içerisindedir. Bej ve kahverengi uyumu ile şık ve ton sür ton havası veren sonbahar kış kombinleri yapabilirsiniz. Örneğin, kahverengi pantolon üzerinde bej rengi gömlek, kahverengi etek üzerine bej rengi bluz veya bej etek üzerine kahverengi bluz kombinleri yapabilirsiniz. Diğer yandan sadece bej rengi kombinleri ile de oldukça şık kombinler yapabilirsiniz. Baştan aşağıya bej rengi giyinerek asil bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle kışın bej rengi bir kaban ile bej rengi bir çizme sizleri oldukça havalı gösterecektir.
 

Bej Gömlek Kombinleri

 

Bej rengi gömleklerde de oldukça fazla kullanılmaktadır. Özellikle erkek giyiminde sert geçişler yapmak istemeyen kişiler bej rengi gömlek ile oldukça şık kombinler yapabilir. Bej rengi her renk ile uyumlu olacağından isterseniz klasik ceketler isterseniz Jean pantolonlarla bile kolayca kombin yapabilirsiniz. Bu sayede hem klasik hem de spor giyimde de işinizi kolaylaştırmış olursunuz. Kadın giyiminde tercih edeceğinizBej Rengi Gömlek modelleri ile kahverengi tonlarında etekler, kumaş pantolonlar ya da açık mavi jeanlerle oldukça havalı gözükebilirsiniz. Marka Çarşım sizlere en iyi kalıplarda tasarlanmış bej gömlek modellerini sunmaktadır. Dilediğiniz şekilde alışverişinizi yapabilir ve bej rengi gömlek modelleri ile şık görünebilirsiniz. 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...