Kadın Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?

Tarih: 18.07.2023 12:21
Kadın Blazer Ceket Nasıl Kombinlenir?
Hemen hemen her mevsimde kullanılabilen ve her konsepte başarıyla uyum sağlayan Kadın Blazer Ceketlere daha yakından bakmaya ne dersiniz?

Blazer Ceket Nasıl Olur?

En çok spor stile yakışan Blazer Ceket Modelleriaslında bundan daha fazlasını ifade ediyor. Son zamanlarında yüksek bir satış başarısına sahip olan söz konusu ceketler, crop top bluz modasının yükselişe geçmesiyle daha da popüler hale geldi. Özellikle askılı croplar, sıfır kollu bluzlar ya da fit badilerle kusursuz kombinlere imza atan Blazer Ceketler, neredeyse tüm alt giyim parçalarıyla istenen uyumu yakalıyor. Kökeni İngiliz kraliyet ailesine dayanan bu meşhur ceketler, verdiği maskülen havayla aşırı gösterişli kombinleri kontrol altına alarak onları spor şık bir sadeliğe bürüyor. Klasik tek tip giyimin sıkıcılığını tek bir blazer ceket kullanımıyla alt üst edebilirsiniz. Bunun için yazımızın devamında onu hangi parçalarla ve ne şekilde bütünlemeniz gerektiğini anlatacağız.
 

2022 Blazer Ceket Kombinleri

Aslında erkekler için üretilen ama son dönemlerde kadınların odağında olan blazer ceketler, her sezonda kullanılabilir olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Bu nedenle kış mevsiminde balıkçı yaka trikolarla ya da yaz akşamlarında askısız crop toplarla onu kolayca kombinleme şansına sahipsiniz. Bahar aylarında kullanılmak üzere daha ince kumaşlı ceketlere yönelmenizde yarar var. Mevsime göre koyu ya da açık renkli Blazer Ceket Seçimi yapabilirsiniz. Bahar aylarına çok yakışan desenli ve ekoseli seçenekleri de mutlaka değerlendirmeye almanızı öneririz. Blazer ceketlerle kombin yapmak için yüksek bele sahip olan ve ayak bileğinde biten pantolonları tercih ederek boyunuzu daha uzun gösterebilmeniz de mümkün. Blazer ceketlerinizi etekler, slim fit jeanler ya da taytlar gibi alt giyim ürünleriyle ideal şekilde kombinlemek için giyeceğiniz yerin atmosferine en uygun stilleri ve kumaşları seçebilirsiniz.
 

Blazer Ceket Altına Ayakkabı Seçimi

Blazer ceketin en çok spor stillere yakıştığı düşünülürse onu sneaker çeşitleriyle ve casual ayakkabı modelleriyle bütünlemek akıllıca bir seçim. Ancak ayak bileğinde biten bir jean pantolon, blazer ve stiletto ayakkabı üçlüsünün de sizi şık kombinlere götüreceğini tereddütsüz söyleyebiliriz. Nispeten daha ılık havalar için bilekten bağlamalı sandaletleri, makosenleri, kısa topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Blazer Ceket Fiyatları için çeşitli kampanyaları Marka Çarşım adresinde online inceleyebilirsiniz.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...