Sezonun Trend Kazak ve Hırkalarına Yer Açın!

Tarih: 18.07.2023 12:02
Sezonun Trend Kazak ve Hırkalarına Yer Açın!
Kazak kombini nasıl yapılır? Son dönemin trendleri arasında yerini alan salaş hırka modelleri hangi parçalarla tercih edilebilir?

Bu Kışı Sıcacık Geçirin!

Kış mevsimini sevmek için birçok sebebimiz var. Yağan kar tanelerinin keyfini doyasıya çıkarmak, sıcacık bir kahveyle birlikte yağan yağmurda huzur bulmak ve tabii ki kış mevsiminin soğuk havasına sıcacık bir dokunuş yapacak yepyeni kazak ve hırkalara dolaplarımızda yer açmak... Kışı sevmek için bir araya gelen sebepler arasında belki de en öne çıkanı, kış mevsiminin ruhunu yaşatacak yumuşacık kazaklarla içimizi ısıtan kombinler ortaya çıkarmaktır. Peki, Kazak Kombini Nasıl Yapılır? Son dönemin trendleri arasında yerini alan salaş Hırka Modelleri hangi parçalarla tercih edilebilir?

Kış mevsiminin favori parçaları arasında yerini alan hırka ve Kazaklarla konforlu kombinler yapmaya hazırlanın. Zira, bizler güzel kış günleri ve uzun süren kış akşamları için kazak ve Hırka Kombin Önerilerimizi bir araya getirdik...

Kazak-Pantolon Kombini

Kış aylarında kurtarıcımız olan Kazak Pantolon Kombini, gün içerisinde pek çok ortama uyum sağlaması ile sık sık bir araya getireceğimiz parçalardan. Bu noktada, kumaş bir pantolonun üzerine balıkçı yaka bir kazak giyerek şık bir ofis kombini oluşturabilir, kombininizi mini topuklu botlar ve kabanlarla tamamlayabilirsiniz. Ofis kombinin yanı sıra, kazak kombinlerimizde en çok tercih ettiğimiz parçalardan biri olan jean pantolonlar, hem konforlu hem de şık bir kazak kombini için devrede. Salaş bir kazak ile skinny bir jean pantolonu birlikte kullanabilir veya mom jean üzerine sade bir kazak tercih edebilirsiniz. Gündelik yaşamınızda dilediğiniz zaman yapabileceğiniz söz konusu kombini, mont ve parkalarla çok daha güçlü hale getirebilir ve kombininizi bot, postal gibi ayakkabılarla destekleyebilirsiniz.

Kazak-Elbise Kombini

Günümüz trendlerinden olan Kazak Elbise Kombini, kış aylarında sıcacık olmanın en şık halini sunuyor. Dilerseniz, maksi boy bir elbisenizin üzerine salaş bir kazak giyebilir ya da mini boy elbiselerinizle balıkçı yaka kazaklarınızı kombinleyebilirsiniz. Harika bir sokak stili elde etmenizi sağlayacak olan söz konusu kombini, ofis ortamlarınızda hatta özel organizasyonlarınızda dahi tercih edebilirsiniz.

Hırka Kombinleri

Ev kombinlerinden sokak modasına taşınan hırkalar, kış aylarının vazgeçilmez parçaları olma konusunda bir hayli iddialı. Elbise, pantolon, tayt ve eteklerle kolaylıkla bir araya getireceğiniz hırkalarınızı, bluz, gömlek ya da tişörtlerinizin üzerine giyebilirsiniz.

Kış kombinleri için ihtiyacınız olan hırka ve kazak modellerinin yanı sıra, pantolon, bluz, mont ve ayakkabı alternatiflerini çatısı altında sunan Marka Çarşım, online mağazası ile kışınızı ısıtmaya hazır.

 

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...