Hakkımızda

1980 yılında Yamanlar adı altında kurulmuş olan mağazamız, Bay&Bayan giyim konseptiyle Sinop merkezde tekstil hayatına başladı. İlerleyen yıllarda deneyimlerini arttıran ve büyümeye devam eden firma, ev tekstili ve mobilya ürünlerini de bünyesine ekledi. Evrensel Mağ. Kuy. İnş. Tur. San. Tic. LTD. ŞTİ. bünyesine giren Yamanlar Giyim, sektördeki istikrarlı gelişimine devam etmektedir.

Sektörde öncü olan, globalleşmeye ve markalaşmaya önem veren şirketlerle bayilik sistemi altında anlaşan firmamız, bu sayede birçok değerli markayı aynı çatı altında sunuyor. Geniş bir marka ve ürün gamına sahip olan giyim mağazamız 4 kat olup 600 metrekare alana sahip. Ev tekstilinde 1.000 metrekare alana yayılan zengin ürün çeşidimizle beraber 3500 metrekare alana yayılan mobilya seçeneklerimizle aradığınız çözümlere en yakın seçenekleri sunuyoruz.

E-ticaret sektörünün büyümesiyle birlikte yönümüzü dijital dünyaya çevirerek online mağazamızı da sizlerle buluşturuyoruz. Fiziksel mağazaların sağlayamadığı tüm kolaylıkları sunan Markacarsim.com, 7 gün 24 saat boyunca aktif bir alışveriş deneyimini sizlere yaşatıyor. Dinamik bir ekip ile çalışmalarını hızlandıran firmamız, konforlu bir tedarik süreci, uygun fiyat politikası ve kampanyalarla müşterileri için sorunsuz bir hizmet sağlıyor.

Vizyonumuz

Yenilikçi, hizmet üreten, kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak sürekli ilerlemek ve her geçen gün müşteriye daha geniş imkanlarda hizmet vermek amacındayız. Müşteri memnuniyet seviyesini maksimumda tutmak ve istikrarlı bir başarı göstermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kalıcı bir değer oluşturan firmamızda keyifli bir alışveriş süreci sizleri bekliyor…

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...